HABERLER & KÖŞE YAZILARI

SERMAYE GÜCÜ POLATLI’DA KALSIN

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, ilçedeki vatandaşlara bayram alışveişlerini yerel esnaftan yapmaları çağrısında bulundu. Yerel esnaftan yapılacak alışverişlerin ilçe ekonomisine güç katacağını aktaran Demir, sermayenin ilçede kalarak Polatlı’ya yatırım ve istihdam olarak geri döneceğini ifade etti.

RABBİM BİRLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZ DAİM KILSIN

Hz. İbrahim ve Hz. İsmail’in tüm insalığa örnek olması gerektiğini ifade eden AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir; “Çok kıymetli hemşehrilerimiz, Rabbimiz bir kurban bayramına daha bizleri kavuşturdu inşallah, Hz. İbrahim’in adağına bağlılığı ve Hz. İsmail’in Rabbine teslimiyeti tüm insanlığa örnek olmalı. Polatlı’da gönül gönüle, iç içe ve kardeşçe yaşamaktayız. Rabbim birliğimizi ve dirliğimiz daim kılsın inşallah.” dedi.

YEREL ESNAF DIŞINDA YAPILAN ALIŞVERİŞLE İLÇE SERMAYESİ DIŞARI KAÇIYOR

Yerel esnaftan yapılacak bayram alışverişinin ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacağını belirten Demir; “Hemşehrilerimizin bayram alışverişlerini yerel esnafımızdan yapmaları ilçe ekonomimize çok büyük katkı sağlayacaktır. Yerel esnafımızın da büyükşehirleri aratmayan hizmet ve kalitede çalışması büyük önem arz etmektedir. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermek ana ilke olmalı. Zincir marketler ve Polatlı dışında alışveriş, ilçemizin sermayesinin dışarıya kaçması demektir. Bu kapsamda düşünüldüğünde, ilçe zenginliğimizin istenilen düzeyde olmaması anlamına gelir.” dedi.

POLATLIMIZIN SERMAYE GÜCÜ POLATLIMIZDA KALSIN

Polatlı’da kalacak sermayenin Polatlı’ya yatırım ve istihdam olarak geri döneceğini söyleyen Aysel Demir; “Hem pazarcı esnafımızdan hem tuhafiye esnafımızdan hem de tüm diğer sektörlerde faaliyet gösteren esnaflarımızdan yapılacak alışverişler, ilçemize güç katar, sermayemizin dışarı kaçmasına engel olur, Polatlımıza yatırım ve istihdam olarak geri döner, bu anlamda çok kıymetli hemşehrilerimizin bu hususa dikkat etmelerini önemle belirtmek istiyorum. Polatlımızın sermaye gücü Polatlımızda kalsın.” dedi.

 

KAYNAK: POLATLI POSTASI