HABERLER & KÖŞE YAZILARI

Mv. Zeynep Yıldız’a Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz

Programımız;
    Ankara Milletvekilimiz Sayın Zeynep Yıldız,ilçe başkanımız Aysel Demir İl Başkan Yardımcılarımız ve teşkilatımız ile birlikte 2004-2014 Yılları arasında ilçemizde Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Yakup Çelik Başkanımızı ziyaret ettik.
      Polatlı Terziler Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Necati Özdağ’ı Ziyaret ettik
Polatlı Şehir İçi Taşıma ve Emlakçılar Odası Başkanlığına seçilen Belediye Meclis Üyemiz Mustafa Akkaya’yı Ziyaret Ettik
      Ankara Milletvekilimiz Sn. Zeynep Yıldız, ilçe başkanımız Aysel Demir İl Başkan Yardımcılarımız ve teşkilatımız ile birlikte Selçuk Caddesi esnafımızı ziyaret ettik.
        Ankara Milletvekilimiz Sn. Zeynep Yıldız,ilçe başkanımız Aysel Demir İl Başkan Yardımcılarımız ve teşkilatımız ile birlikte Eti Caddesi esnaflarımızı selamlayarak hayırlı işler diledik.
        Ankara Caddesi esnaflarımızla el ele, hemşehrilerimizle gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz.
       Ankara Milletvekilimiz Sn. Zeynep Yıldız, ilçe başkanımız Aysel Demir İl Başkan Yardımcılarımız ve teşkilatımız ile birlikte roman kardeşlerimizi ziyaret ettik.
       Gençlerimizin coşkusuyla, hoş sohbetiyle Gençlik Buluşması programına Ankara Milletvekilimiz Sn. Zeynep Yıldız, ilçe başkanımız Aysel Demir İl Başkan Yardımcılarımız ve teşkilatımız ile birlikte katılım sağladık.
Sevgili gençlerin aramızda olması, Polatlı için düşüncelerini dile getirmeleri bizi son derece memnun etti. Unutmayın gençler; sizler bizim her şeyimizsiniz.